Drukarki Datamax

Termotransferowa technologia wydruku znajduje szerokie zastosowanie w znakowaniu produktów. Umożliwia ona wykonanie precyzyjnych i trwałych etykiet przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Jedną z najbardziej uznanych firm produkujących wyroby tego typu jest Datamax. W jej ofercie znajdują się niezwykle wydajne i niezawodne drukarki półprzemysłowe i przemysłowe.

Datamax to jakość i uniwersalność

Drukarki Datamax cechują się wysokim stopniem uniwersalności. Dzięki niemu znajdują zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, wśród których wymienić można między innymi produkcję, logistykę, centra dystrybucji oraz magazynowanie. Nie bez znaczenia jest także ich doskonała wydajność, dzięki której są w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania użytkowników.

Rodzaje drukarek Datamax

Oferowane przez Datamax drukarki przemysłowe to niezwykła szybkość wydruku oraz niezawodna praca. Wśród nich wymienić można m.in. następujące rodzaje urządzeń:

  • drukarki należące do linii W-Class wykorzystywane do druku szerokich etykiet i przywieszek, znajdujące zastosowanie na halach produkcyjnych,
  • modele linii I-class przeznaczone do wykorzystywania na liniach produkcyjnych cechujących się wysokim natężeniem produkcji,
  • modele klasy M służące do drukowania etykiet w średniej i dużej ilości, używane m.in. w magazynach i dużych sklepach,
  • modele klasy H, które są przeznaczone do pracy 24/7
  • modele klasy A przeznaczone do produkcji wielozmianowej, cechujące się doskonałą odpornością na korozję,
  • urządzenia S-Class oferujące metalową zamykaną obudowę oraz automatyczne ładowanie biletów.