Jak używać wibratora dla par i jaki model wybrać?

Podtrzymywanie namiętności w związku jest szczególnie ważne w długotrwałych związkach, jak i w tych całkiem świeżych. Ten niepozorny gadżet pomoże Ci odkryć pragnienia i potrzeby, o jakich nawet nie śniłaś.

Jaki wibrator dla dwojga wybrać?

Wibrator dla par to świetne rozwiązanie, dla Ciebie i Twojego partnera, jeśli w waszej sypialni brakuje pikanterii i szukasz urozmaicenia. Urządzenie zostało skonstruowane, aby mogły korzystać jednocześnie dwie osoby, zarówno heteroseksualne, jak i nieheteronormatywne.

Aby wybrać najlepszy wibrator dla par należy zwrócić uwagę na kilka detali.

  • Kształt

Możesz znaleźć gadżety w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Svakom Ella to urządzenie przypominające jajeczko, które jest sterowane telefonem, więc to trafiony wibrator dla par na odległość. Vibease to poręczne urządzenie o budowie słuchawki telefonicznej. Natomiast Pierścień na penisa to niewielka nakładka o konstrukcji obrączki. Podłużny i opływowy kształt to cecha charakterystyczna wibratorów sterowanych smartfonem, które najlepiej sprawdzają się do cyberseksu.

  • Rodzaj zasilania

Jeśli cenisz sobie niezawodność i poręczność, najlepiej wybrać urządzenie zasilane za pomocą ładowarki. W tym przypadku może być to tradycyjna ładowarka sieciowa lub nowoczesna, z wejściem USB. Dostępne są również wibratory dla dwojga z wymiennymi bateriami.

  • Tryby

Wibrator sterowany bluetooth może posiadać rozmaite rodzaje trybów wibracji, ssania czy rotacji. Wybór należy uzależnić od preferencji i pragnień obojga partnerów.

  • Sposób sterowania

Wibrator dla par na odległość jest doskonały dla związków, które chcą pielęgnować uczucie, nawet pod nieobecność drugiej połówki. Możesz wybrać urządzenie sterowane smartfonem, dzięki któremu partner będzie mógł kontrolować poziom Twojej przyjemności. Jednak jeśli nie jesteś z nim w kontakcie, a wiesz, że w przypływach tęsknoty lubisz wypełniać czas dbaniem o siebie, możesz zdecydować się na model sterowany bluetooth ułatwiający kompatybilność z telefonem.

  • Materiał

Przy wyborze wibratora dla par bardzo ważny jest materiał, z którego został wykonany. W szerokiej gamie możesz dostać modele silikonowe, będące produktami bezpiecznymi dla Twojego ciała. Silikon ułatwia utrzymanie przedmiotu w higienicznej czystości i jednocześnie jest przyjemny oraz jedwabisty w dotyku.

Z pewnością zadajesz sobie pytanie, który sprawdzi się najskuteczniej. Podczas wybierania tego gadżetu erotycznego weź pod uwagę powyższe elementy, aby dopasować do siebie najlepszy wibrator dla par.

Jak używać?

Aby użytkowanie wibratora dla par było łatwe musisz zapoznać się z działaniem urządzenia. Wibrator dla dwojga posiada dwie końcówki: mniejszą i większą. Pierwszą z nich umieszcza się w pochwie, tak aby przylegała do przedniej ściany. To ułożenie jest naturalne i komfortowe dla kobiety, więc nie trzeba obawiać się specyficznego wygięcia, jaki wibrator dla dwojga posiada. Natomiast większa część wibratora sterowanego telefonem przylega do łechtaczki i masuje ją za pomocą wibracji. Dodatkowa stymulacja jest pożądana przez wiele kobiet, gdyż potęguje doznania erotyczne.

Lubrykant to kolejny ważny element podczas zmysłowych zbliżeń. Żaden model nie będzie spełniał swojej funkcji, jeśli nie zapewnisz sobie wystarczającego nawilżenia. Wibrator sterowany przez bluetooth czy tradycyjny, typ nie ma znaczenia, zawsze należy wybrać lubrykant na bazie wody.

Czy warto kupić wibrator dla par na odległość?

Rozłąka partnerem może być dla Ciebie trudna, dlatego warto zaopatrzyć się w wibrator dla par, aby pielęgnować wasze uczucie. Najlepszy to ten wybrany wspólnie i dopasowany do Twoich oczekiwań. Korzystanie z niego to ciekawe urozmaicenie wspólnych chwil i ekscytująca przygoda zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Korzyści są więc obustronne. Końcówka umieszczona w pochwie swoimi wibracjami oddziałuje również na partnera i sprawia mu przyjemność oraz satysfakcję.

Odpowiedź na pytanie jaki wibrator dla dwojga jest prosta. Ten, który jest dopasowany do preferencji Twoich i partnera. Nie ważne, czy wybierzesz wibrator sterowany smartfonem, czy przez bluetooth, ważne, aby odpowiadał Twoim potrzebom. Zasięgnij merytorycznej porady dostępnej na stronie http://www.kobietabezbolu.pl/!