Sposób na wczesny wytrysk – żele przedłużające stosunek

Jednym z najchętniej wykorzystywanych sposobów na wydłużenie zbliżeń intymnych w przypadku problemów z przedwczesnym wytryskiem są specjalne żele przedłużające stosunek dostępneż w sklepach erotycznych i wybranych aptekach. To w pełni bezpieczne produkty do stosowania zewnętrznego – będą więc idealnym wyborem dla panów, którzy nie chcą przyjmować leków i suplementów doustnie, co mogłoby się wiązać z różnymi skutkami ubocznymi i zaburzać funkcjonowanie organizmu. W zależności od skali problemu lub tego, czy chcemy wykorzystywać ten środek wyłącznie do podgrzania atmosfery w sypialni, wybierać można spośród preparatów o składzie naturalnym lub tych mocniejszych, zawierających substancje znieczulające.

Najsilniejsze żele w składzie zawierają benzokainę lub lidokainę, które mają działanie znieczulające – dawka jest jednak tak dobrana, by jedynie ograniczały odczuwanie bodźców, a nie powodowały odrętwienia. Większość mężczyzn woli jednak sięgać po żele na bazie składników naturalnych, które dodatkowo działają jak typowe lubrykanty, zwiększając poślizg, działają chłodząco i kojąco, zapewniają nawilżenie i przyjemne doznania. W ich składzie często pojawiają się mięta pieprzowa, aloes czy paczula. Niektóre zawierają nawet kofeinę i guaranę, co przyśpiesza regenerację po odbytym zbliżeniu i umożliwia szybsze rozpoczęcie kolejnego.

Żele przedłużające stosunek aplikuje się na kilka minut przed seksem albo kiedy członek jest już w stanie erekcji – wszystko zależy od produktu. Przed zastosowaniem tego typu preparatu należy bardzo dokładnie zapoznać się z instrukcją stosowania – nie każdy nadaje się do używania wraz z prezerwatywami.

Czy żele przedłużające stosunek są tylko sposobem na wczesny wytrysk?

Zdecydowanie nie! To również doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn bardzo wrażliwych na bodźce, który łatwo osiągają wysoki stopnień podniecenia. Żel przedłużający stosunek sprawi, że zbliżenia staną się bardziej satysfakcjonujące, a partnerzy będą mieli czas na zrealizowanie wszystkich swoich fantazji. Większość tego typu produktów ma delikatne działanie chłodzące, co dostarcza dodatkowej, ciekawej stymulacji. Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór tego typu żeli – od łagodnych, ziołowych, po działające bardzo intensywnie, dlatego z pewnością każdy mężczyzna będzie w stanie znaleźć idealną opcję dla siebie w zależności od tego, czy chce po prostu przedłużyć stosunek, czy raczej uporać się z problemem.