5 ciekawych pomysłów na prezent

Wręczanie prezentów to niezwykle miłe i wdzięczne zajęcie. Któż bowiem nie lubi otrzymywać różnych podarunków? Bez względu na to, czy mamy do czynienia z dzieckiem, czy z osobą dorosłą z pewnością lubimy być rozpieszczani. Prezenty można wręczać na mniejsze i większe okazje, ale można również kupić coś ukochanej osobie, od tak bez okazji. A jak to jest z wybieraniem podarunków? Czy należy to do łatwych zadań? Niestety, większość osób ma spore trudności z wyborem czegoś atrakcyjnego. Z jednej strony mamy świadomość tego, że prezent powinien się spodobać, a z drugiej musimy szukać czegoś dopasowanego do wieku i okazji. Jak zatem to wszystko pogodzić? Poniżej kilka pomysłów na 5 ciekawych prezentów.

Coś spersonalizowanego

Jeżeli zbliżają się święta Bożego Narodzenia, jeśli bliska nam osoba niedługo będzie miała urodziny lub jeżeli chcemy pokazać komuś, że bardzo nam zależy, to ciekawym i bardzo modnym pomysłem na prezent będzie wybór kubka termicznego ze zdjęciem. Takie rozwiązanie to połączenie czegoś funkcjonalnego z czymś spersonalizowanym. Co bardzo istotne, opcja sprawdzi się zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią fotografię, dopasować do niej jakiś napis i gotowe. Kubek termiczny ze zdjęciem będzie dobrą opcją na przykład na Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie uwielbiają takie gadżety i bardzo chętnie z nich korzystają. Bo jak tu nie wypić ze smakiem porannej kawy z kubka, na którym widnieje zdjęcie ukochanego wnuczka?

Na co zatem zwracać uwagę, wybierając taki kubek? Przede wszystkim liczy się kształt i wielkość naczynia. Osoba dorosła, czy też prawdziwy kawosz, a nawet miłośnik herbaty z pewnością doceni duży kubek z wygodnym uchwytem. Z kolei dla młodszego pokolenia, znacznie lepsze będą mniejsze kubki termiczne ze zdjęciem. Zamawiając taki gadżet, trzeba się także skupić na wyborze odpowiedniej grafiki. Pozostając w tematyce dzieci, to maluchy z pewnością ucieszą się z kubka ze zdjęciem rodziców lub dziadków, ale warto także rozważyć wybór zdjęcia z jakimś ulubionym bohaterem z bajki. Jeśli nasz maluch jest typowym niejadkiem, to kubek i talerzyk z bajkową postacią być może zachęci dziecko do jedzenia?

Inne ciekawe pomysły na prezent

Jakie są jeszcze inne ciekawe pomysły na prezent? Skoro jesteśmy już w temacie spersonalizowanych gadżetów, to interesującym rozwiązaniem numer dwa będą na przykład ręczniki z dedykacją. Jeżeli wybieramy się na ślub i wesele, lub jeśli nasi rodzice będą obchodzić jakąś okrągłą rocznicę ślubu, to ręczniki z wyszywaną dedykacją będą strzałem w dziesiątkę. Takie podarunki mogą być również zapakowane w bardzo oryginalny sposób. Co powiecie na przykład na tort z ręczników. Opcja ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu osób.

Trzecim ciekawym pomysłem na prezent może być poduszka z wybraną przez nas fotografią. Tuż obok kubka ze zdjęciem, będzie to świetny patent na prezent walentynkowy lub rocznicowy. Pary lubią obdarowywać się takimi akcesoriami. Poduszka w formie małego jaśka może towarzyszyć nam nie tylko w domu, ale także w podróży. Firmy realizujące takie spersonalizowane zamówienia podchodzą do nich z dużym pietyzmem i zwracają uwagę na każdy detal. W końcu takie upominki mają posłużyć przez kilka lat.

Pozostając w tej samej tematyce, czwartym pomysłem na ciekawy prezent będą puzzle z własną grafiką. Osób, które uwielbiają układać puzzle, jest naprawdę bardzo dużo. Dotyczy to nie tylko dzieci, ale także osób dorosłych. Rozkładanie poszczególnych elementów i dopasowywanie ich do siebie jest świetną rozrywką dla całych rodzin na długie jesienne i zimowe wieczory. Jeśli jeszcze do tego mamy do czynienia z puzzlami z jakimś ulubionym zdjęciem na przykład z wakacji, to przyjemność będzie jeszcze większa.

Ostatnim, piątym pomysłem na spersonalizowany prezent może być koszulka. W tej kwestii mamy spore pole do popisu. Zwykły T-shirt może zostać przerobiony na prawdziwe dzieło sztuki.  Na bluzce można nanieść dowolny napis lub zdjęcie. Jeśli zrobimy zestaw z kubka termicznego ze zdjęciem, koszulki i poduszki, to będziemy mieli oryginalny pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku.