Co to jest infuzja tlenowa?

Zabieg ten jest jedną z bardziej nowoczesnych technik odmładzania skóry. Największe gwiazdy korzystają z tego typu przyjemności w celu nawilżenia skóry już na poziomie komórki, a dodatkowym atutem będzie redukcja zmarszczek. Infuzja tlenowa jest całkowicie bezinwazyjna, stanowi substytut zabiegu z użyciem toksyny botulinowej. Technika polega na wtłaczaniu substancji aktywnych do głębokich warstw komórek skóry. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, czy warto wykonać infuzję tlenową, odpowiedź zawsze brzmi tak. Celebrytki pokochały zabieg za szybkie efekty, ponieważ wiele z nich robi go przed tak zwanym wielkim wyjściem. Ta metoda rozświetli i wygładzi Twoją skórę przed bankietem, weselem czy balem. Spektakularne efekty widoczne są już po pierwszej terapii. Przyjdź i spróbuj, a sama przekonasz się, że to zabieg szyty na miarę Twoich potrzeb. Dodatkowo nie wymaga przygotowania ze strony klienta.

Efekty infuzji tlenowej

Jeżeli chcesz wyglądać pięknie wieczorami, masz specjalną okazję, a Twoja cera czuje się zmęczona, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Od razu poczujesz się rozpromieniona. Zauważysz redukcję drobnych zmarszczek i nawilżenie. Poprawi się owal Twojej twarz, a może nawet zauważysz wyostrzenie się jej rysów. Po kolejnym zabiegu elastyczność i gęstość Twojej skory będzie już widocznie poprawiona. Młodsi klienci mogą zainwestować w infuzję tlenową w celu redukcji pierwszych oznak starzenia się, a także prewencji. Idealnie sprawdzi się do zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry twarzy. Kontur ust jest poprawiony, a zmarszczki wokół oczu zniwelowane i to wszystko bez użycia skalpela w niespełna dwie godziny.

Nie posiadasz widocznych zmarszczek i zastanawiasz się, czy warto skorzystać z infuzji tlenowej? Panie borykające się z problemem suchej skóry, z zapaleniem łuszczycowym i trądzikiem również powinny zaryzykować, ponieważ zabieg ten łagodzi stany zapalne. Nie należy zapominać o poprawie kondycji włosów i skóry głowy. Metoda jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, a o ewentualnych przeciwskazaniach, takich jak grzybica, alergia na składniki wtłaczanych preparatów czy zmiany ropne na twarzy porozmawiaj ze swoją kosmetolog.

Mechanizm działania infuzji tlenowej

Za pomocą aplikatora i tlenu hiperbarycznego o bezpiecznym stężeniu w głąb skóry wtłaczane są dobroczynne preparaty. Skrzyżowanie dwóch nowoczesnych technologii przynosi zaskakujące rezultaty. Nadal zastanawiasz się, jak działa infuzja tlenowa w Warszawie? Najpierw głęboko pod skórę wtłaczane są wysoko skoncentrowane składniki aktywne, a następnie używany jest czysty tlen. Kosmetyki wykorzystywane w tym celu to między innymi serum z minerałami i witaminami, kwasem hialuronowym i wyciągami z jadów węża czy śluzu ślimaka. Zawarte w preparacie składniki zgęszczają skórę i uelastycznia ją, a witaminy rozjaśniają. Dzięki minerałom włosy zyskują miękkość, blask i siłę, a samo nawilżenie w skórze głowy stabilizuje się, przez co jest zdrowsza, a pasma mniej się przetłuszczają.

Jeżeli zastanawiasz się, kiedy zobaczysz najbardziej spektakularne efekty, nie musisz się obawiać. Najtrwalsze rezultaty uzyskasz, wykonując 6 zabiegów w serii co tydzień. Pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu, utrzymują się do trzech tygodni.

Dla kogo sprawdzi się ten zabieg?

Inwazyjne zabiegi skutecznie odstraszają pracujące Panie przed skorzystaniem z tych usług. Dzięki bezinwazyjnemu wtłaczaniu skoncentrowanych składników do komórek pod wpływem tlenu hiperbarycznego i wyspecjalizowanego aplikatora możesz cieszyć się spotkaniem ze znajomymi i pierwszymi efektami tego samego dnia. Gabinet medycyny estetycznej Forever Young w Warszawie zabieg infuzji tlenowej przeprowadzi w miłej atmosferze. Osoby pracujące tu są wykwalifikowane i z wysoką kulturą osobistą, dzięki czemu nie będziesz musiała już niczym się stresować.

Dojrzałe Panie będą niezwykle zadowolone z tej metody, praktycznie natychmiast zauważą nawilżenie i rozświetlenie. Zmarszczki mimiczne ulegną spłyceniu, co nada młodzieńczego wyglądu skórze. Młodsze klientki mogą dzięki infuzji tlenowej zapobiegać starzeniu się cery. Osoby z trądzikiem i łuszczycą odczują ulgę po zastosowaniu kosmetyków tą metodą, ponieważ zaognione ogniska zapalne zostaną złagodzone. Infuzja tlenowa twarzy to najlepszy prezent, jaki możesz sobie sama podarować. Nic dziwnego, że zabieg ten zyskał na całym świecie taką popularność, klienci cenią sobie efekt promiennej i świeżej cery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *